Praca w Niemczech i Austrii - Agencja Pracy Tymczasowej Arti Bau

elektryk z agencji Arti Bau

Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau sp. z o.o. to solidny partner biznesowy, którego specjalnością jest świadczenie usług z zakresu pracy tymczasowej w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej. Działamy na rynku od 2009 roku, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i wypracować strategię, która spełnia potrzeby i wymagania naszych klientów.

Jako agencja pracy tymczasowej oferujemy elastyczne rozwiązania z zakresu zatrudnienia, co pozwala naszym klientom na dostosowanie wielkości zatrudnienia do rzeczywistych potrzeb organizacyjnych ich przedsiębiorstw. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do branży przemysłowej, w tym do sektorów elektrycznego i metalowego.

Działając jako zewnętrzna firma, pomagamy naszym klientom ograniczyć biurokrację związana z zatrudnianiem pracowników oraz przenieść na nasze barki procesy i koszty związane z rekrutacją, selekcją, szkoleniem i motywowaniem pracowników. Dzięki temu mogą skupić się na swojej głównej działalności, a my zajmiemy się zatrudnieniem odpowiednich pracowników, którzy posiadają wymagane kwalifikacje i doświadczenie.

Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971746284
Regon
020841468
Siedziba

ul. Brzozowa 8
55-040 Ślęza

  • Praca w Niemczech i Austrii – Agencja Pracy Tymczasowej Arti Bau