|


O FIRMIE OFERTA INFORMACJE ZE SPÓŁKI OFERTA SPRZEDAŻY PRACA KONTAKT


 

Bielsko-Biała, data 14.07.2011

OGŁOSZENIE: Sprzedaż Albumy KONIE


SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA


Syndyk Masy Upadłości Techmex SA w upadłości likwidacyjnej proponuje do sprzedaży w wyjątkowych cenach nowe albumy

KONIE ze zdjęciami Yanna Arthusa-Bertranda.
Oferowane albumy są nowe, zapakowane w folię. Albumy obecnie niedostępne na rynku wydawniczym w Polsce. Cena brutto z roku 2005 kształtowała się na poziomie 200-230 zł.

Cena netto za 1 sztukę (cena brutto)
35 zł (35 zł VAT 0%)


Zamówienia tel 033 8130 040, fax 033 8130 045
Zamawiający pokrywa również koszty wysyłki.


Wydawca: Wydawnictwo M
Zdjęcia: Yann Arthus-Bertrand
Ilość stron: 232 s.
Oprawa: twarda
Wymiar: 400x280 mm


Aby stworzyć tę książkę, Yann Arthus-Bertrand przez piętnaście lat przemierzał świat. Przez piętnaście lat fotografował konie, aby przedstawić nam ogólnoświatowy, bardzo osobisty atlas koni, w którym chciał ukazać nie tylko ich piękno i różne rasy, ale też fascynującą więź, jaka od zarania łączy człowieka i konia. Ta niezwykła dokumentacja fotograficzna i uzupełniające ją teksty Jean-Louisa Gourauda, wybitnego specjalisty w dziedzinie koni, czynią z niniejszej książki prawdziwą biblię dla miłośników koni.

Yann Arthus-Bertrand zaliczany jest do największych współczesnych fotografików. www.techmex.com.pl - Techmex S.A. 1987-2005 - Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące na stronach niniejszego serwisu WWW są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm. Propozycje oraz uwagi dotyczące serwisu proszę przesyłać elektronicznie na adres: info@techmex.com.pl