|


O FIRMIE OFERTA INFORMACJE ZE SPÓŁKI OFERTA SPRZEDAŻY PRACA KONTAKT


 

Wynajem pomieszczeń

BIELSKO-BIAŁA, POMIESZCZENIA BIUROWE I MAGAZYNOWE

Informuje się o możliwości wynajęcia powierzchni biurowych i magazynowych w obiektach
TECHMEX S.A. w upadłości likwidacyjnej w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 71

Nieruchomość usytuowana jest na trasie Bielsko-Biała - Szczyrk przy skrzyżowaniu ulic, które bezpośrednio prowadzą do tras wylotowych do Cieszyna, Katowic, Krakowa i Żywca. Od południa i północy teren nieruchomości graniczy z innymi nieruchomościami komercyjnymi - komisem samochodowym, hurtowniami i magazynami, a także z Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park.

Nieruchomość TECHMEX S.A. w upadłości likwidacyjnej przy ul. Partyzantów 71 w Bielsku-Białej jest ogrodzona, oświetlona, w pełni zagospodarowana i uzbrojona.

Posiada utwardzone drogi dojazdowe i plac manewrowy – możliwość wjazdu transportu ciężkiego.

Jest to bardzo korzystna lokalizacja dla prowadzenia działalności gospodarczej.

Elastyczność rozwiązań zastosowanych w architekturze budynku pozwala na dowolną aranżację powierzchni z wykorzystaniem na cele biurowe, usługowe i magazynowe (ponad 750 m2 powierzchni magazynowej) o różnym standardzie i zastosowaniu w zależności od potrzeb wynajmującego.

Obiekty są wyposażone w rozbudowaną infrastrukturę teleinformatyczną oraz pełne zaplecze socjalno-administracyjne.Zapraszamy do obejrzenia wolnych powierzchni,Cena wynajmu za m2 zależna jest od standardu, przeznaczenia i wielkości wynajmowanej powierzchni.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod nr tel. 33 813 00 40 lub drogą mailową: info@techmex.com.pl
 www.techmex.com.pl - Techmex S.A. 1987-2005 - Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące na stronach niniejszego serwisu WWW są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm. Propozycje oraz uwagi dotyczące serwisu proszę przesyłać elektronicznie na adres: info@techmex.com.pl